מדיניות פרטיות

מדיניות פרטיות זו, מציגה כיצד אפליקציית 'שיפקה' משתמשת ומגינה על המידע שהנך מוסר בעת השימוש.

אפליקציית 'שיפקה' מחויבת לוודא שהפרטיות שלך מוגנת, כך שאם במידה ותידרש לספק מידע מסוים שבעזרתו תוכל להיות מזוהה בעת השימוש באפליקציה,תוכל להיות בטוח שהוא יהיה בשימוש אך ורק בהתאם להצהרת הפרטיות הזו.

אנו שומרים את הזכות לשנות ולעדכן מדיניות זו לעתים, ללא צורך במתן הודעה מוקדמת. מוטלת עליך האחריות להתעדכן ולבדוק את תנאי הפרטיות מעת לעת, על מנת לוודא שהשינויים אכן עומדים לשביעות רצונך.

אפליקציה זו תאסוף מידע מזהה בסיסי, דרכו ישלחו אליך התראות מסוג push-up שתוכנן הוא כתבות חדשות או קיימות באפליקציה.

אנו לא נשתף ו/או נמכור מידע זה לאף גורם; מלבד מקרים שבהם נידרש לספקו ע"י החוק.

מפרסמים מצד שלישי כמו Google, יטמינו עוגיות במודעות אשר מוצגות באפליקציה.

על מנת לתת שירות של מודעות ופרסומות באפליקציה זו ו/או ישתמשו בטכנולוגיית מעקב על מנת לאסוף מידע. יש לך את האפשרות לא להסכים לקבלתם.

בנוסף, Google משתמשת בעוגיות DART המאפשרות לה לתת שירות מודעות למשתמשים המבוסס על ביקוריהם באפליקציה זו ובאפליקציות מותקנות אחרות במכשיר הסמארטפון שלכם.

משתמשים יכולים לבחור לוותר על עוגיות ה- DART על ידי ביקור במודעות Google וכניסה לתוכן מדיניות הפרטיות ברשת.

באפליקציה זו יכולים להיות קישורים לאתרי צד שלישי, אך בכל זאת האפליקציה איננה אחראית למדיניות הפרטיות של אתרים או אפליקציות אחרים אלו, או לכל טענה הקשורה לתוכן הקיים בהם.

אפליקציית 'שיפקה' אינה לוקחת אחריות על הפעילויות של כל רישום של צד שלישי, כולל מודעות או המידע שהם מכילים.

כאשר מתבצע שינוי במדיניות הפרטיות באפליקציה זו, דף זה יעודכן בהתאם.

הוראות מחיקת מידע:

על פי חוקי פלטפורמת פייסבוק, עלינו לספק כתובת URL להתקשרות חוזרת למחיקת נתוני משתמש או כתובת URL עם הוראות למחיקת נתונים.

אם ברצונכם למחוק את הפעילויות שלכם ב- shifke.com, אתם יכולים להסירן בעזרת ההוראות הבאות:

היכנסו להגדרות ופרטיות של חשבון הפייסבוק שלכם. לחצו על 'הגדרות' גשו ללשונית 'אבטחה' ולחצו על 'אפליקציות ואתרים' שם יוצגו הפעילויות שלכם באפליקציות. בחרו באפשרות shifke.com ולאחר מכן על לחצן 'הסרה'.

ברכותינו, הסרתם את פעילויותיכם בהצלחה.

מדיניות הפרטיות מנוסחת בלשון זכר אך ורק מטעמי נוחות וכל הנאמר והנכתב בה מתייחס לנשים וגברים כאחד.על ידי השימוש באפליקציה זו, אתה מסכים לתנאים אלה.

» חזרה לעמוד האפליקציה